HR Manager

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost v blízkém okolí Ostravy hledáme zkušeného HR manažera/ku. Skvělá příležitost s různorodou pracovní náplní.

  • vedení personálního oddělení

  • nábor zaměstnanců na THP a dělnické pozice

  • správa/nastavení benefitů

  • organizace vzdělávání

  • reporting vedení společnosti

  • práce na HR projektech - např. zahraniční nábor

  • pravidelná komunikace s úřady a personálními agenturami

Profil kandidáta

  • zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti

  • komunikativní angličtina (nebo komunikativní němčina)

  • orientace ve mzdové a pracovně - právní problematice

  • časovoá flexibilita, odolnost vůči stresu

  • uživatelská znalost MS Excel

Nabízíme

  • HPP ve stabilní výrobní mezinárdní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky v hodnotě 110,- CZK

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • finanční bonusy nad rámec mzdy

  • zvýhodněné mobilní telefonování

  • multisport kartu

  • notebook, telefon

  • nástup možný dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4049356  Datum zveřejnění: 19.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.