Přípravář/ka - LOP

Praha

Popis pozice

Česká stavební firma, která buduje větší objekty v pozemním stavitelství především v Praze, momentálně hledá novou kolegyni či nového kolegu!
  • Příprava, zpracování a evidence objednávek a smluv o dílo na základě dodaných podkladů
  • Poptávání subdodavatelů a komunikace s nimi
  • Aktivní tvorba subdodavatelské databáze a její správa
  • Komunikace se stavbyvedoucími a projektanty

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
  • Praxe v oblasti LOP min. 3 roky
  • ŘP sk. B
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Osobní přístup, časová flexibilita, loajalita, spolehlivost

Nabízíme

  • Možnost podílet se na velkých projektech v pozemním stavitelství

  • Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení

  • Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb

  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

  • Odborné vzdělávání

  • Týden placené dovolené navíc

  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

  • Bankovní účet zdarma u KB

  • Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4049745  Datum zveřejnění: 21.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.