Konstruktér - jednoúčelové stroje

Praha

Popis pozice

Významný dodavatel řešení v oblasti automatizace technologických procesů rozšiřuje v současné době tým odborníků! Pokud máte zkušenost s konstrukcí jednoúčelových strojů, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.
  • Konstrukce výrobních linek, robotizovaných pracovišť a jednoúčelových strojů

  • Návrh automatizace průmyslového procesu, nalezení konstrukčního řešení

  • Tvorba technické a výkresové dokumentace

  • Komunikace s výrobou

Profil kandidáta

  • Vzdělání strojního zaměření

  • Zkušenost v oboru konstrukce jednoúčelových strojů min. 2 roky

  • Výborná znalost práce s CAD systémy

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Ochota nadále se vzdělávat

Nabízíme

  • Bonusový systém nad rámec fixní mzdy

  • Zaškolení, přípravu na certifikace

  • Týden placené dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Stravenky, Multisport kartu

  • Příspěvek na výuku jazyků

  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4049851  Datum zveřejnění: 22.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.