PLC programátor se zkušeností v TIA Portal

Plzeňský kraj

Popis pozice

Rozumíte programování řídících systémů, vizualizačních aplikací a vyznáte se v prostředí TIA Portal? Orientujete se v oblasti elektrotechnické dokumentace a automatizace pro stroje a další zařízení? Pokud ano, pak hledáme právě vás.

  • Tvorba řídících programů v prostředí TIA Portal

  • Programování vizualizačních aplikací

  • Zajištění montáže, testování a zaškolení z hlediska používání jednotlivých výrobních zařízení - dle potřeb zákazníka

  • Spolupráce při tvorbě elektrotechnické dokumentace, přípravě a konstrukci nových projektů

Profil kandidáta

  • Vzdělání elektrotechnického směru nebo zaměření na kybernetiku a automatizaci

  • Zkušenosti s prostředím TIA Portal (programování PLC Siemens Simatic a tvorba vizualizačních aplikací Siemens WinCC)

  • Orientace v oblasti automatizace a elektrotechnické dokumentace

  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

  • Vyhláška č. 50 - §6

Nabízíme

  • Stabilní zázemí české společnosti

  • Příjemný pracovní kolektiv a prostor pro vlastní rozvoj

  • Motivační systém odměňování (fixní + variabilní složka)

  • Stravenky v hodnotě 70kč

  • Týden dovolené navíc

  • Hrazené jazykové a odborné vzdělávání

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4050608  Datum zveřejnění: 23.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.