Montážní dělník ve výrobě - 23-30 tis., bez nočních!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do kmene výrobní společnosti v Dolním Benešově (dostupná lokalita z Ostravy a Opavy) hledáme montážní dělníky.
  • Příprava dílců na montáž
  • Sestavování, montáž a kompletace armatur
  • Provádění přezkušování a ověřování funkcí zařízení
  • Výjezdy na servis k zákazníkům

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru zámečník (či mechanik/seřizovač, obráběč kovů aj.) - pozice je vhodná i pro absol
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s tlakováním, hydraulikou, pneumatikou - velkou výhodou
  • Pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Stabilní práce na HPP v perspektivní společnosti
- Rodinná atmosféra
  • Nástupní mzda 23-30 000 Kč
  • Benefity: stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonování, odměny k životnímu jubileu a další
  • Práce v jednosněnném či dvousměnném provoze
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned a rovnou do kmene

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4050815  Datum zveřejnění: 23.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.