Gehen wir einkaufen - Operativní nákupčí

Plzeňský kraj

Popis pozice

Baví tě svět nákupu, jsi kreativní osoba a tvůj vnitřní klid je poháněn strategií WIN-WIN, jak na straně zákazníka, tak na straně dodavatele? Výborně, v tom případě hledáme právě tebe.

  • Komunikace se zákazníkem a zahraničními dodavateli (nutná němčina - kontakt telefonicky i emailem)

  • Tvorbu objednávek, provádění kontroly a evidování v programu SAP

  • Kontrola dodacích termínů

  • Evidence změn a zpracování upomínek či reklamací

Profil kandidáta

Od tebe očekáváme:

  • Zkušenosti z oblasti nákupu

  • Komunikativní znalost německého jazyka

  • Vyjednávací schopnosti

  • Schopnost rychlého rozhodování

  • Pečlivost, komunikativnost a ochotu se učit

a zazáříš také s technickým zaměřením, znalostí anglického jazyka a zkušeností s programem SAP.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu (38,5 hodiny týdně)

  • 5 týdnů dovolené + za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc

  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti (zdarma)

  • Klidné pracovní prostředí a možnost Home office

  • Dotované stravování a systém Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní pojištění v hodnotě 1000 Kč (měsíčně)

  • Prémie za pracovní výročí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4051925  Datum zveřejnění: 25.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.