Jeřábník/operátor - i bez praxe - náborový příspěvek 15 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro předního evropského výrobce válcovaných výrobků a ocelí hledáme kandidáty na pozici jeřábník.

Výrobní program tvoří tlusté plechy, profily, štětovnice a tvarové výpalky. Výrobky společnosti se uplatňují v různých oborech, od stavby lodí přes ocelové a mostní konstrukce, dopravní strojírenství, stavební stroje, energetické strojírenství až po produktovody.

  • Co Vás čeká?

    • obsluha jeřábu

    • spolupráce s vazači

    • běžná údržba

Profil kandidáta

  • Koho hledáme?

    • Pracovité kandidáty, kteří mají jeřábnický průkaz - platný (nebo praxe na pozici)

    • Nevadí Vám práce venku

    • Ty, kteří uvítají 12 h. směny (R/N) ve formě krátký a dlouhý týden.

    • Pokud se chcete stát součástí stabilní společnosti s tradicí a získat pracovní jistotu.

Nabízíme

  • Co získáte?

    • Mzda odpovídající Vaším zkušenostem 25-30 000 Kč
    • Náborový příspěvek 15 000 Kč
    • Stabilní práci v kmenovém stavu, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
    • 12-hodinový směnný režim (krátký/dlouhý týden).
    • Příspěvek 1 200 Kč/měsíčně do Cafeteria systému.
    • Závodní stravování, 2 dotované jídla na každé odpracované směně.
    • Slevu na nájemném v bytech Residomo.
    • Výhodné pojištění odpovědnosti.
    • Rekondiční pobyty.
    - Slevy u partnerů (DOV, Janáčkova filharmonie Ostrava, HC Vítkovice RIDERA).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4052395  Datum zveřejnění: 25.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.