Zkušební technik čerpadel - Olomouc / ranní směna

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

  • Příprava stanovišť a zařízení k funkčním zkouškám

  • Provádění funkčních zkoušek, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů

  • Hodnocení výsledků zkoušek a vydávání zkušebních protokolů

  • Vedení příslušné dokumentace

  • Zjišťování neshodných výrobků, evidence a navrhování opatření směřujících k odstranění neshod

  • Odpovědnost za používaná měřidla

Profil kandidáta

  • Vzdělání SO nebo ÚSO v oboru strojírenství / technický obor

  • Orientace v normách a strojírenské technické dokumentaci

  • Používání měřicí a zkušební techniky

  • Měření technických/fyzikálních veličin

  • Praxe v kontrole kvality

  • Zkušenosti s prací ve strojírenské výrobě

  • Znalost práce na PC

  • Prostorová představivost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, dobrá fyzická kondice

  • Znalost zkoušení hydraulických strojů výhodou

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání

  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

  • Vánoční a věrnostní prémie

  • Závodní stravování s příspěvkem na stravování

  • Dovolená nad rámec zákoníku práce

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny

  • Vzdělávací programy a výuka cizích jazyků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4052402  Datum zveřejnění: 25.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.