Specialista správy majetku

Praha

Popis pozice

Česká společnost zabývající se vlastní výstavbou, pronájmem, správou a údržbou nemovitostí hledá do své pobočky v Praze nového kolegu se zájmem o tuto oblast!
  • Odpovědnost za vedení smluvní agendy nájemních bytových a nebytových prostor

  • Komunikace s nájemci a řešení jejich požadavků

  • Spolupráce s RK, jednání o podmínkách nájmu, příprava nájemních smluv

  • Sledování provozních nákladů, příprava podkladů pro fakturace, zpracování vyúčtování

  • Pravidelný reporting, úzká komunikace napříč firmou

Profil kandidáta

  • Praxe v oblasti správy majetku (správa bytů, případně nebytových prostor)

  • Řidičský průkaz sk. B a ochota výjimečně cestovat i v rámci celé ČR

  • Pečlivost a dodržování termínů

  • Vynikající organizační schopnosti, vyjednávací a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + odměny

  • Týden placené dovolené navíc

  • 2 sick days

  • Stravenky, Cafeteria benefity a zvýhodněnou kartu MultiSport

  • Zajímavý mobilní tarif i pro členy rodiny

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Nástup možný ihned, případně dle Vašich možností

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4052535  Datum zveřejnění: 26.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.