IT Specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z obdobné pozice a domluvíte se bez problému v anglickém jazyce?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici IT Specialista!

  • Spolupráce na zajištění síťové infrastruktury a bezpečnosti ve výrobě

  • Zavádění nových systémů do výroby

  • Instalace speciálních aplikací a jejich administrace

  • Správa serverových výrobních aplikací

  • Instalace hardwarových celků do výroby (PC, tiskárny, čtečky kódů, ...)

  • Podpora při řešení problémů spojených s IT výrobními systémy

  • A další zajímavé projekty podle Vašeho zaměření

Profil kandidáta

  • Spolehlivost a chuť se profesně posouvat

  • SŠ/VŠ vzdělání IT/ elektro nebo prokazatelné IT znalosti v rozsahu náplně práce

  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou

  • Ochotu se vzdělávat

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení

  • Roční bonus

  • 25 dnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Firemní akce

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4053386  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.