Mechanik stavební techniky v Olomouci

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáte novou výzvu a máte technické myšlení? Pro našeho klienta, půjčovnu stavební mechanizace, hledáme nového člena týmu na pozici Servisního technika / skladníka pro pobočku v Olomouci!

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici nebo technické myšlení a ochotu se učit?

Manuální zručnost Vám není cizí?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Budete zodpovídat za servis a údržbu půjčované mechanizace a pokud se vyznáte i v elektru, bude to velkou výhodou. V rámci evidence povedete i základní skladový systém a v případě potřeby vyjedete k zákazníkům či na jinou pobočku (Brno/Ostrava).

Profil kandidáta

Ten správný kandidát má strojní vzdělání a není mu cizí technické myšlení. V ideálním případě má i předchozí zkušenosti na podobné pozici - servis strojů, aut, kamionů atp. Podmínkou je pak ŘP Sk. B (+E výhodou) a velkou výhodou bude osvědčení na VZV a případně i vyhláška 50 §6. Nezbytná je i manuální zručnost, fyzická zdatnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandardní mzdové ohodnocení (32-34.000 při nástupu), 5 týdnů volna (+ další dny dle odpracovaných let), 110 Kč stravenky, Multisport kartu a další benefity! Hlavně ale budete pracovat ve stabilní firmě s velmi příjemným, malým kolektivem, kde o zábavu není nouze!

Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4055250  Datum zveřejnění: 31.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.