Pracovník call centra - víkendy volné! Malý tým, realně dosažitelné cíle!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Není call centrum jako call centrum! :-) My ti nabízíme kvalitní spolupráci s rodinnou firmou, malým call centrem s 8 kolegy a k tomu cíle, které se dají splnit! Pokud máš nějakou zkušenost z call centra (příchozí či odchozí linka), pak neváhej a v době koronaviru získej práci na dlouhou dobu.

  • obsluha naších klientů na příchozí lince

  • odchozí hovory, různé retenční kampaně naších zákazníků

  • plnění stanovených prodejních cílů a kvality hovoru

  • produkt, kterému se budeš věnovat, je elektřina a plyn

  • pevná pracovní doba 8:00-16:00

Profil kandidáta

  • zkušenosti s obsluhou zákaznické linky (nejlépe praxe v energetické společnosti)

  • středoškolské vzdělání

  • vstřícnost a ochotu při jednání s klienty

  • chuť učit se novým produktům

  • týmový hráč

  • základy práce s PC

Nabízíme

  • adekvátní mzda

  • finanční bonusy v závislosti na plnení cílů

  • 30% sleva na veškeré služby (energie, Telly, sportovní aktivity)

  • příspěvky na obědy 50 Kč/odpracovaný den

  • volné víkendy

  • malé call centrum odrážející rysy rodinné firmy s prima kolektivem

  • v době pandemie nastavení režimu home office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4055359  Datum zveřejnění: 1.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.