Procesní specialista

Středočeský kraj

Popis pozice

Pokud máte zkušenost s agilními metodami řízení projektů ve funkčně orientovaném vývoji, hledáme právě Vás!
  • Analýza a zavádění inovativních procesů, návrh změn a postupu realizace

  • Koordinace dlouhodobých vývojových témat

  • Práce v agilním prostředí při zpracování dílčích témat projektu, sledování efektivity

  • Spolupráce s projektovým vedoucím a dalšími členy týmu

Profil kandidáta

  • Vzdělání ekonomického či technického zaměření

  • Znalost agilní metodiky práce

  • Praxe v automotive odvětví, ideálně na podobné pozici

  • Komunikativní znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny, případně němčiny

  • ŘP sk. B

  • Ochota pracovat v týmu a přijmout odpovědnost za dílčí cíle

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + 13. plat

  • Vzdělávací kurzy a školení, možnost odborného růstu

  • Účast na mezinárodních veletrzích a dalších akcích

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Týden placené dovolené navíc

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Cafeteria benefity

  • Individuální přístup a možnost realizovat Vaše nápady

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4056569  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.