Technická podpora ve stavebnictví se znalostí Aj - dřevařský průmysl

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pracujte v inspirativním prostředí sehraného týmu, kde na Vás čekají nejmodernější technologie a přírodní materiál, který putuje do celého světa.

  • Technická podpora pro zákazníky, příprava výroby

  • Budete řešit zakázku od jejího počátku až do konce - od zpracování cenové nabidky, posouzení vyrobitelnosti až po dodací lhůty a řešení se zákazníkem v průběhu výroby zakázky (zákazníci převážně z ciziny, komunikace v Aj)

  • Administrativa spojená s přípravou výroby (znalost výrobních postupů)

  • Ochota naučit se sortiment produktů, výrobních postupů

  • Příprava cenových nabídek

  • Aktivní spolupráce při vývoji produktů (reakce na požadavky zákazníků, monitoring konkurence, sledování trendů)

  • Účast na seminářích, konferencích, výstavách doma i v zahraničí

  • Zajistíme Vám profesionální zaškolení do všech procesů

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání stavební / dřevařský obor je velká výhoda a urychlí celkový vhled do naší výroby

  • Znalost práce na PC – MS Office, Outlook, Power Point, (CAD programy výhodou)

  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - budete mít v portfoliu převážně zahraniční obchodní partnery a komunikovat s nimi telefonem, e-mailem i osobně téměř na denní bázi

  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (cca 1x za měsíc služební cesta)

  • Vše ostatní Vás naučíme, důležitá je samostatnost, chuť se učit, adaptace a splynutí s prostředím, prozákaznický přístup a nebát se komunikat v Aj, uvítáme ženy i muže

Nabízíme

  • Práci v dobrém a dynamickém kolektivu

  • Seberealizaci a možnost podílet se na rozvoji firmy

  • Nástupní mzda 25 000 – 35 000 Kč, po zaučení navýšení + provize

  • Jazykové kurzy - pomůžeme vám prohloubit vaše znalosti

  • Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny sick days, slevy na firemní výrobky (brikety, materiál pro dřevostavby za režijní cenu) aj.

  • Hlavní pracovní poměr

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4057902  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.