Hledáme svářeče CO2! Mzda až 40 000 Kč

Česká Lípa, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou firmu z České Lípy hledáme vhodné uchazeče na pozici – Svářeč spojů CO2.

Jste manuálně zručný a chcete si slušně vydělat?

Dejte nám o sobě vědět!
Pracovník bude mít na starosti svařování kovů, úpravu a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování, seřizování ošetřování a údržbu svařovacích zařízení.

Profil kandidáta

Požadavky:

  • Základní vzdělání + praktická škola nebo praxe na obdobné pozici (min. 1 rok)

  • Praxe se svařováním CO2 (MAG) - bude ověřena

  • Rohový svar (FW) EN ISO 9606-1 135

  • Tupé svařování (BW) EN ISO 9606-1 135

– Svářečský průkaz není nutný, ale je výhodou

– Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Plat až 40 000 Kč/měsíc

  • Ubytování (místo výkonu zaměstnání Česká Lípa)

  • Závodní stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • 100 Kč stravenky za každou směnu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4058283  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.