Servisní technik - manipulační technika

Praha

Popis pozice

Pokud máte řidičský průkaz a jeřábnické zkoušky, využijte skvělou příležitost rozšířit tým servisních techniků ve společnosti, která se zabývá prodejem, pronájmem a servisem špičkové manipulační techniky. Ve svém portfoliu má společnost manipulátory, minijeřáby, ale i větší mobilní jeřáby, především se specializuje na manipulaci s okny a okenními rámy.

  • Vyřízení poptávky dle požadavků zákazníka

  • Příprava, servis, případně i obsluha manipulační techniky

  • Vyplnění související administrativy, organizace práce ve skladu

Profil kandidáta

  • ŘP sk. B, E (sk. C výhodou)

  • Jeřábnický průkaz

  • Zkušenost s opravou strojů a zařízení, dopravních prostředků a techniky

  • Středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny

  • Organizační schopnosti, proaktivita, samostatnost

  • Zkušenost se skladovým hospodářstvím výhodou

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení s navýšením po zapracování

  • Možnost kariérního růstu

  • Příspěvek na dopravu dle dohody

  • Standardní pracovní doba PO-PÁ bez nutnosti držení pohotovosti

  • Důkladné zaškolení v centrále společnosti v Německu

  • Stravenky

  • 4 týdny dovolené

  • Smlouva na dobu určitou, po 1 roce prodloužení na neurčito

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4058609  Datum zveřejnění: 9.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.