Odborník na chladící zařízení (VRF)

Praha

Popis pozice

Hledáme zkušeného odborníka na projekty chladících zařízení, který bude zákazníkům vytvářet systémy přesně podle jejich představ! Pokud máte v této problematice praxi, rádi předáváte své invence a radíte zákazníkům, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.
  • Příprava VRF systémů – stroje, chladivové potrubí (výpočty, návrhy, výběr vhodného zařízení)

  • Tvorba komplexních cenových nabídek na multisplity/splity a komerční systémy

  • Příprava technické dokumentace k projektům

  • Poskytování technického poradenství, poskytování odborných informací kolegům i zákazníkům

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro/chlazení/TZB

  • Praxi v navrhování chladicích zařízení min. 5 let

  • Znalost souvisejících technologií, přehled v oboru

  • Lidský přístup k zákazníkům

  • Certifikace/autorizace v oboru velkou výhodou

Nabízíme

– Platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

– Nástup ihned nebo dle Vašich možností

– Zdravotní volno navíc – 2 sick day

– Stravenky

– Příspěvek 500 měsíčně do systému Cafeteria

– Další bonusy a příspěvky

– Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4058613  Datum zveřejnění: 9.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.