Elektroúdržbář / Mechatronik

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsi machr v údržbě strojů a už tě nebaví dojíždět mimo Plzeň? Nebo jen hledáš nové místo, kde své elektro vzdělání a zkušenosti využiješ naplno? Pokud ANO, tak čti dál!

  • Údržba a opravy elektrických součástí strojů a výrobních linek

  • Pravidelné prohlídky svěřených výrobních strojů a linek

  • Vedení záznamů o údržbě

  • Dohled a spolupráce s obsluhou strojů a linek

  • Zlepšování kritických míst ve výrobním provozu

  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta

  • Vzdělání se zaměřením na elektro

  • Zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení

  • Znalost PLC velkým plus

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.

  • Spolehlivost a manuální zručnost

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 35.000Kč

  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době

  • 13.mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4058624  Datum zveřejnění: 9.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.