Specialista zákaznické kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste člověk, který má zkušenosti se zákaznickou kvalitou a při řešení reklamací se cítíte jako ryba ve vodě?
Chtěli byste pracovat v prostředí společnosti, která podporuje work-life balance svých zaměstnanců? Pak by Vás mohla zaujmout pozice Specialisty zákaznické kvality, kterou nyní obsazujeme do výrobního závodu v Kopřivnici.

Hledáme kolegu či kolegyni, který/á má zkušenosti na obdobné pozici a bez problému bude komunikovat v se zákazníky v německém jazyce.
  • komunikace se zákazníky v německém jazyce
  • řešení a analýza reklamací
  • hledání kořenových příčin a zavádění preventivních opatření
  • využívání nástrojů řízení kvality (8D reporty, PFMEA..)
  • aktivní účast na interních a zákaznických auditech
  • úzká spolupráce s výrobou a procesními inženýry, dodavatelskou kvalitou

Profil kandidáta

Váš profil:
  • máte VŠ/ SŠ vzdělání technického či strojírenského směru
  • dokážete bez problému komunikovat se zákazníky v německém jazyce a vést s nimi jednání (znalost NJ je nutností)
  • máte zkušenosti na obdobné pozici v automotive prostředí
  • znáte metody a nástroje kvality (PFMEA, 8D reporty...)

Nabízíme

Nabízíme:
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4059368  Datum zveřejnění: 10.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.