Provozní elektrikář

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro malou, rodinnou, výrobní společnost kousek od Sokolova, hledáme zkušeného provozního elektrikáře, který si vezme na starost strojní vybavení výroby a bude ho udržovat v chodu. Nebráníme se ani šikovnému absolventovi!

  • Údržba a opravy stávajících výrobních zařízení - lisy a svařovací roboti

  • Instalace nových strojů do výroby

  • Hledání skrytých závad v elektrických rozvodech

  • V případě potřeby výpomoc kolegům na jiných postech

  • Pohotovost přes odpoleční či noční směnu - pozice je na 1 směnu!

Profil kandidáta

  • Elektro vzdělání se zaměřením na opravy strojů nebo zkušenosti s elektroúdržbou strojů

  • Plátná vyhláška č. 50/1978 Sb.

  • Vlastní automobil - kvůli horší dostupnosti veřejné dopravy

  • Základy angličtiny pro porozumění technické dokumentace jsou vítány, ale nejsou podmínkou

Nabízíme

  • Mzda na základě dosavadních zkušeností - hranice cca 40.000Kč

  • Stravenky či stravenkový paušál - možnost dovozu teplých jídel

  • Týden dovolené navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Možnost využívat vybavení společnosti pro vlastní potřebu - po získání důvery

  • Všechny presčasy řádně zaplaceny

  • Hrazené veškeré náklady na pohotovostní výjezdy

  • Jisté místo v rodinné firmě, kde na každém záleží

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4060565  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.