Projektový manažer s AJ nebo NJ

Jihočeský kraj

Popis pozice

Umíte vést projekty a koordinovat technické změny? Automobilová výrobní společnost rozšiřuje svůj projektový tým a hledá právě Vás!
* Realizace objednávek a nových zákaznických projektů ve stanovené lhůtě

* Zodpovědnost za koordinaci náběhů nových produktů do výroby od nabídkové fáze přes vzorky až po náběh produktů do sériové výroby

* Koordinace činností a spolupráce s ostatními odděleními na zpracování studie vyrobitelnosti a následné cenové kalkulace

* Podpora péče o zákazníky a koordinace technických změn dle požadavků

* Návrhy k posouzení a volbě dodavatelů

Profil kandidáta

* Technické vzdělání

* Zkušenosti v oblasti projektového řízení - výhodou v automotive

* Znalost AutoCAD, MS Office

* Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

* Organizační schopnosti

* Ochota občasného cestování mimo ČR

Nabízíme

* Pracovní příležitost uplatnit se v dynamické společnosti

* Zázemí stabilní, mezinárodní firmy

* Možnosti profesního růstu, vzdělávání a seberealizace

* Platové ohodnocení dle zkušeností

* Flexibilní pracovní dobu

* Závodní stravování

* 5 týdnů dovolené

* Příspěvek na dopravu

* Příspěvek na životní připojištění

* Jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4061015  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.