Montážník podlahy a dveře, interiéry v ČB, 28-35 000 Kč hrubého

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro rodinnou moderní firmu v Českých Budějovicích u Globusu přijmeme Montážníka / Truhláře interierových prvků z důvodu rozšíření týmu.

  • Zabýváme se převážné montáží interiérů v jižních Čechách - zárubně, dveře, podlahy. Atd.

  • Práce je převážně na zakázkové výrobě - kanceláře, rodinné domy, bytové domy, atd.

  • Montáže u klientů v pracovní době 7 - 15:30 , cca 70% času na montážích

Profil kandidáta

  • Potřebujeme vyučení v oboru nebo praxi v oboru

  • Manuální zručnost

  • Samostatnost a pečlivost při montáži u klientů

  • Ochotu učit se moderním věcem

Nabízíme

  • Dobré ohodnocení a motivační variabilní mzda - 28 - 35 000 Kč v hrubém dle zkušeností

  • Pracovní doba: 7 - 15:30

  • Stravenky

  • Možnost firemního auta na cesty domů

  • Mobilní telefon

  • Oblečení a ochranné pomůcky

  • Možnost parkování zdarma

  • Práci ve stabilní a prosperující rodinné společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Martin Šimon
ID: 4061168  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.