Stavební technik

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte vzdělání v dopravním stavitelství či jiném příbuzném oboru (stavařina, strojařina) a rádi byste nadále profesně rostli? Chcete pracovat ve stabilní české společnosti s rodinnou atmosférou? Nebojíte se převzít zodpovědnost za svěřený projekt a jste zvyklý dotahovat věci do konce? Možná jste náš člověk!

Pro společnost působící v oboru realizace dopravních staveb hledám kandidáty na pozici Stavbyvedoucího. Zkušeného kandidáta oceníme, absolventa zaškolíme!!!

Náplň práce:

  • řízení stavební zakázky na železničních stavbách

  • organizace pracovního týmu + subdodavatelských prací

  • zodpovědnost za dodržení termínů a kvalitu stavebních prací

  • řízení cashflow zakázky

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického zaměření (stavební, strojírenské, dopravní) - praxi je vítaná, ale můžete si ji doplnit i u nás

  • časová flexibilita - je potřeba být na zakázkách dle termínů a přání zákazníka

  • řp. B - samostatné ježdění je samozřejmostí

  • práce na PC - průběh zakázky je nutné evidovat v systému

  • zodpovědnost a spolehlivost - bez toho to nejde

Nabízíme

  • plat dle zkušeností vč. dalších bonusů a mzdového růstu

  • zvyšování kvalifikace (certifikace, autorizace atd)

  • práci v rodinném kolektivu a s moderními technologiemi

  • mobil, notebook a auto k soukromým účelům

  • neustálý profesní růst

Zaujala Vás nabídka? Pokud chcete vědět více, klikněte na "ODPOVĚDĚT" a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4061314  Datum zveřejnění: 14.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.