Transport Specialist

Hlavenec, Česko

Popis pozice

Chcete se stát součástí společnosti, která na trhu působí již 100 let a je celosvětově jedním z největších dodavatelů automobilovému průmyslu? Pro našeho klienta v Hlavenci u Staré Boleslavi hledáme Transport Specialist přímo do kmenového stavu.
Co je náplní práce Transport Specialist?

Organizování dopravy – export, import.

Kontrolování faktur za dopravu.

Celní problematika.

Svolávat řádná i mimořádná pracovní jednání odd. logistiky pro zajištění svěřeného procesu.

Získávat informace související s plněním všech vyplývajících, zadaných a souvisejících úkolů a řešení.

Potvrzovat faktury za dopravu.

Objednávat dopravu na základě písemné objednávky.

Jednat s celním úřadem.

Odpovídá za organizaci dopravy (námořní, silniční a letecké).

Odpovídá za vývoz a dovoz ze zemí mimo EU.

Odpovídá za plnění specifických požadavků zákazníka v rámci logistického procesu při zajišťování dopravy.

Podílí se na přípravě podkladů pro výběrová řízení.

Dodržuje zásady PO, OŽP a BOZP vyplývajcí ze všeobecných zásad bezpečnosti práce a Zákoníku práce § 106

Zodpovídá za plnění požadavků IATF 16949 a specifických požadavků zákazníků.

Dodržuje zásady ZF Automotive a Business Policy Manualu. Dodržuje požadavky vyplývající z interních nařízení a směrnic společnosti.

Dodržuje pravidla metody 5S.

Profil kandidáta

Jak by měl ideální kandidát vypadat?

  • min. 2 roky praxe

  • SŠ s maturitou

  • AJ - úroveň A2, jiný jazyk výhodou

  • počítačové znalosti (MS Word, Excel, PowerPoint - uživatelská znalost, SAP)

  • znát legislativní předpisy v dopravě, ADR

  • ŘP sk. B

Nabízíme

Nabízíme nástupní plat od 45 000 do 55 000 Kč dle zkušeností.

Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí

Atraktivní platové ohodnocení

Profesní a odborné vzdělávací kurzy

Propracovaný systém benefitů (příplatky za směnnost, svozová doprava, dotované stravné, roční bonus, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, aj.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Cvrčková
+420 606 078 334
ID: 4061562  Datum zveřejnění: 14.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.