Vývojový inženýr/Konstruktér

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte inženýrský diplom, například z mechaniky nebo elektromechaniky a zajímala by Vás pozice ve vývojovém týmu moderních technologií využívaných po celém světě? Pokud ANO, tak čtěte dál!

  • Navrhování mechanických konstrukcí v softwaru Solid Edge

  • Vývoj plastových a kovových dílů

  • Definování specifikací produktů

  • Testování a hodnocení produktů

  • Komunikace s dodavateli

  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními - výroba, kvalita atd.

Profil kandidáta

  • Inženýrský titul elektro či strojního zaměření

  • Vhodné i pro absolventy!

  • Zkušenosti s vývojem a konstrukcí

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Jste osoba se silným, technickým zájmem

Nabízíme

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností

  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době

  • 13.mzda

  • 25 – 28 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4062103  Datum zveřejnění: 15.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.