Obsluha ohraňovacího lisu/laseru

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní a velmi stabilní, výrobní společnost hledáme obsluhu ohraňovacího lisu a laseru se zkušenostmi na jednom z těchto strojů a ochotou pracovat na 3 směny.

  • Ovládání ohraňovacího lisu/laseru značky TRUMPH a TruBend

  • Nastavování stroje dle aktuální zakázky podle výkresové dokumentace - nejedná se o velkosériovou výrobu

  • Spolupráce na tvorbě programů

  • Práce s nerezovými a hliníkovými materiály

  • Práce na 3 směny

Profil kandidáta

  • Vzdělání v technickém oboru

  • Zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu nebo laseru

  • Znalost čtení technické dokumentace

  • Dobrá prostorová představivost

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Mzda 28.000 - 35.000Kč na základě dosavadních zkušeností

  • Příplatky nad rámec zákona za noční i odpolední směnu

  • Vánoční bonus

  • Týden dovolené navíc

  • 4 dny zdravotního volna

  • Stravenky v hodnotě 100Kč - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně

  • Příspěvek na dojíždění

  • Penzijní připojištění

  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Bonusy za znalost jazyků

  • Po 1. roce poukázky na zdraví a kulturu v hodnotě 5000Kč/rok

  • Po 1. roce věrnostní příspěvek na dovolenou 5000Kč/rok

  • Finanční odměny pro dárce krve

  • Velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • Lidský přístup ze strany nadřízených a HR

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4062352  Datum zveřejnění: 15.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.