Senior Programátor C#

Praha

Popis pozice

Jsme společnost, která poskytuje a dodává produkty a služby pro všechny oblasti práce a digitalizace dokumentů. Vytváříme digitální kanceláře a řešení pro automatizaci firemních procesů.

Pokud tě tato oblast zajímá a máš zkušenost a znalost s programováním v C# a též by jsi rád do budoucna vedl tým juniorních programátorů, dej o sobě vědět!

Do našeho malého IT týmu v Plzni hledáme kolegu na pozici Senior Programátor C#
Hlavní náplní práce programátora je:

  • Programovat části nových SW produktů – primárně vyvíjíme desktopové aplikace v .NET C#, ale chceme rozšířit naše kompetence také o webové technologie (frontend/backend).

  • Podílet se na návrhu architektury řešení, na základě specifikace business požadavků navrhovat technické řešení a způsob realizace.

  • Podle vašeho zaměření se můžete podílet jak na realizaci serverových služeb, tak na klientech (desktop i web). Budete spolupracovat s týmem na Západočeské univerzitě, který řeší úlohy umělé inteligence.

  • Code review implementací ostatních členů týmu a kontinuální zvyšování kvality kódu.

Profil kandidáta

  • Znalost programovacího jazyka C# a .NEt platformy

  • Zkušenost v oblasti vývoje SW řešení.

  • Samostatnost, kreativita a chuť zapojit se do společných projektů

  • 2-3 x týdně se objevit v kanceláři v Plzni nebo Praze-Radotíně

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní firmy s desítkami zajímavých projektů.

  • Zajímavé finanční ohodnocení.

  • Možnost růstu a seberealizace v příjemném nekorporátním prostředí.

  • Flexibilní pracovní doba, homeworking.

  • Kancelář Plzen nebo Praha - Radotín

  • Nabízíme pravidelnou individuální výuku AJ s rodilým mluvčím.

  • Příspěvek na sport s Multisportkartou.

  • Notebook a mobil i pro osobní užití.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4062550  Datum zveřejnění: 15.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.