Quality Engineer

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro naše významné zákazníky z oblasti automotive hledáme Inženýra kvality do výrobní firmy v Kadani.

  • Zajištění denního chodu před-sériové kvality

  • Vedení testovací výroby (trialů): příprava, uvolnění výroby a provedení ověřovacích testů (funkčních vlastností výrobků)

  • Koordinace měření DVP (validačního plánu)

  • Externí a interní komunikace (především zákaznická kvalita)

  • Zajištění dodávky vzorků a předsériové výroby zákazníkům

  • Připrava a předložení zákazníkovi PPAP dle požadavků zákazníků

  • Organizace a vedení skladu zkušebních výrobků

  • Aktivní podílení se na procesu neustálého zlepšování (tzv. Kaizen aktivity)

  • Řízení se dle standardů ISO/TS a EMS

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (technický směr výhodou)

  • 1-2 roky praxe v kvalitě

  • Znalost procesu vstřikování a tváření plastů

  • Schopnost orientace v technických výkresech a obdobné dokumentaci

  • Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (Němčina výhodou)

  • Dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů

  • Znalost MS Office, Lotus Notes (výhodou)

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba (fond 37,5 hodin týdně).

  • Unišek 200 Kč měsíčně

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč měsíčně

  • Stravenky (nebo stravenkový paušál)

  • Práce v příjemném a čistém prostředí

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4063283  Datum zveřejnění: 16.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.