SW inženýr (Linux platforma)

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta nově obsazujeme pozici SW Inženýr. Pokud máte zkušenosti s vývoje SW či webových aplikací na Linux platformě a hledáte práci, do které se budete těšit, a ve které se bude setkávat s fajn partou kolegů , pak nám neváhejta zaslat Váš životopis. Navíc se můžete těšit na skvělé benefity!
  • návrh, tvorba a správa interaktivních webových aplikací vyvinutých na platformě Linux (s využitím zdrojů dat MySQL a NoSQL)
  • vývoj SW, včetně včetně definování požadavků, návrhu aplikace, implementace, testování, údržby a podpory
  • údržba již existujících stránek
  • podpora uživatelů

Profil kandidáta

  • zkušenost s vývojem aplikací/ SW na platformě Linux
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

• atraktivní mzda
• roční bonus – 13. a 14. plat
• 5 týdnů dovolené
• 2 dny placeného volna – sick days
• 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day
• finanční podpora v době nemoci
• příspěvky na volnočasové aktivity
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování
• zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile
• odměny při pracovních a životních výročích
• příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4063460  Datum zveřejnění: 16.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.