IP development specialist

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do design centra v Brně pro našeho klienta nově obsazujeme pozici IP Development specialist. Pokud máte zkušenosti s jazykem HDL a s programováním v jazyce C, Python či Perl a hledáte práci, do které se budete těšit, a ve které se bude setkávat s fajn partou kolegů, pak nám neváhejta zaslat Váš životopis. Navíc se můžete těšit na skvělé benefity!
  • automatická verifikace jednoduchých digitálních obvodů, resp. knihoven
  • audit knohoven
  • skriptování v PERL,PYTHON, TCL - spouštění, údržba, tvorba (vývoj skriptů sloužících k verifikaci IP bloků)

Profil kandidáta

  • vysokoškolské vzdělání v oboru elektronika nebo informační technologie
  • zkušenosti s jazykem HDL (Verilog, VHDL)
  • zkušenost s programováním v C, Pythonu, Perl, TCL, nebo jiných jazycích
  • znalost anglického jazyka
  • zájem o návrh elektronických obvodů / µC obvodů - výhodou

Nabízíme

• atraktivní mzda
• roční bonus – 13. a 14. plat
• 5 týdnů dovolené
• 2 dny placeného volna – sick days
• 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day
• finanční podpora v době nemoci
• příspěvky na volnočasové aktivity
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování
• zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile
• odměny při pracovních a životních výročích
• příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4063583  Datum zveřejnění: 17.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.