Front-end vývojář pro inovativní platformu v oblasti Fintech

Olomoucký kraj

Popis pozice

Jste zkušený frontend vývojář se zaměřením na React framework? Přidejte se do týmu, který vyvíjí platformu a mobilní aplikaci pro zjednodušení firemních výdajů pro start-up v Utahu. Toto řešení využívají společnosti jako Evernote, WordPress, OneLogin a tisíce dalších firemních uživatelů.
Budete součástí 5 členného týmu, který má na starost testování a vývoj platformy. Mobilní aplikace je hodnocena 4,6 z 5 hvězdiček: uživatelé si pochvalují jednoduchost aplikace, ušetřený čas i zabezpečení.

V čem je napsaný produkt a jak funguje?

Řešení je programované v jazycích React a Elixir a jeho základním pilířem je virtuální platební karta. Díky tomu je možné sledovat výdaje a získávat reporty v reálném čase. Karta může mít i fyzickou podobu, ale její hlavní výhodou je, že ji lze zaevidovat například na telefonu každého zaměstnance, který smí anebo musí alespoň čas od času disponovat firemními penězi.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Jako React vývojář budete zodpovědný za vývoj front-endu platformy.

  • Budete pracovat v prostředí: Docker, GCP a GitHub.

  • Budete úzce spolupracovat s kolegy v Evropě.

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme:

✅ Alespoň 2 roky komerční zkušenosti s vývojem v Reactu

✅ Zkušenost s Node.js

✅ Plynulá komunikace v angličtině - 51% úspěchu spočívá v dobré komunikaci

Nabízíme

Co Vám za to nabídneme:

✔ Technologický, profesionální a osobní rozvoj podle vašich schopností a představ
✔ Účast na domácích i zahraničních odborných konferencích a kurzech
✔ Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble
✔ Čtvrtletní bonusy: 25 procent zisku společnosti se dělí s našimi zaměstnanci
✔ Flexibilní pracovní doba a schopnost pracovat z domova - domácí kancelář (2 -3 dny v týdnu).
✔ Skvělé moderní kanceláře, relaxační zóna a vybavená kuchyň
✔ K tomu přidáme pět týdnů dovolené + 2 dny nemoci, stravenky, lekce anglického jazyka, sportovní kartu, firemní a spontánní akce (masáže, filmový večer, bowling,…)
✔ A jako sladký konec pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4064018  Datum zveřejnění: 19.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.