Konstruktér s VŠ - mezinárodní projekty pro větrné elektrárny

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do nově vzniklého týmu vývojové konstrukce hledáme další posilu. Konstruktéra, který má zájem podílet se na vývoji nových řešení dle požadavků zákazníků.

  • Vývoj a údržba nových i stávajících modelů

  • Technická podpora zákaznických projektů při specifikaci konečného řešení

  • Posuzování prototypů ve spolupráci s projektovým manažerem

  • Inovace stávajících produktů ve spolupráci s oddělením konstrukce v zahraničí

  • Návrh, údržba, aktualizace kusovníků

  • Tvorba výkresů v CAD systému

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství podmínkou

  • Praxi v oblasti konstrukce min. 5 let

  • Komunikativní znalost AJ

  • Zkušenosti s 3D CAD programy – Creo výhodou

  • Zkušenosti s mechanickou konstrukcí a znalost výrobních procesů

  • Výborné organizační schopnosti, vysokou míru zodpovědnosti a týmový duch

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu v rámci nově vznikající společnosti v Olomouci

  • Příležitost budovat s naším týmem vše od začátku

  • Práci ve stabilní a silné mezinárodní strojírenské společnosti

  • Nové a velmi pěkné pracovní prostředí s vybudovaným zázemím pro zaměstnance

  • Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti dané pozice

  • Široký sociální program a balíček benefitů pro zaměstnance

  • Velmi propracovaný systém zaškolení

  • Podporu zkušených kolegů, vstřícný přístup a zájem Vás dále rozvíjet

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4066695  Datum zveřejnění: 22.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.