Projektový manažer - IT technologie

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, IT technologickou firmu, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektového manažera.

Vyznáte se ve vedení IT projektů a v IT světě jste jako doma?

Máte výborné komunikační a argumentační dovednosti?

A vyznáte se v projektové dokumentaci?

Pak hledáme právě Vás!
Za co budete zodpovídat:

  • řízení projektů od počátku do předání klientovi

  • hlídání nákladů, plnění závazků apod.

  • komunikace s klienty

  • vedení projektového týmu

Profil kandidáta

Jaké máme požadavky:

  • znalost problematiky projektového vedení v rámci IT

  • orientace ve světe IT

  • schopnost samostatné práci i vedení týmu

  • ŘP Sk. B

  • komunikativní AJ nebo NJ velkou výhodou

Nabízíme

Co Vám nabídneme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • možnosti kariérního růstu

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na stravování a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4067327  Datum zveřejnění: 22.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.