Specialista zákaznického servisu - i pro absolventy!

Praha

Popis pozice

Hledáš stabilní zaměstnání na dlouhodobější spolupráci?

Máš rád / ráda nové výzvy a zvládáš plynule komunikovat v angličtině?

Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! Zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

Pro našeho klienta v oblasti financí hledáme šikovného kolegu na pozici Specialista zákaznického servisu.
Hlavní náplní práce je kontakt se zákazníky pomocí chatu (whatsappu), emailu a samozřejmě i telefonicky. Většina zákazníků jsou potenciální zákazníci, kteří nedokončili žádost pro půjčku nebo něco chybí k uzavření žádosti. Komunikace se zákazníky je v českém jazyce.

Pro komunikaci v rámci společnosti je třeba angličtina (komunikace se zahraničními kolegy při řešení technických problémů či návrh na zlepšení interních systémů).

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Profil kandidáta

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

  • velkou výhodou je zkušenost ze zákaznického servisu či s přímou komunikací s klienty

  • dobré znalosti na počítači - práce s interními systémy včetně SharePoint a MS Teams

  • čeština - výborná znalost, angličtina - pokročilá úroveň

  • zařídíme ti zkoušku ČNB jen je potřeba čistý trestní rejstřík, maturita a finanční bezúhonnost

Hledáme týmového hráče, který rád zdolává nové výzvy a nebojí se vyjednávat s našimi zákazníky!

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti s přátelským a mladým kolektiv, kde si všichni tykají!

  • mzda: 30 000,- Kč / měsíc + 5 000,- Kč odměny za kvalitně odvedenou práci!

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days

  • stravenky, čaj a káva na pracovišti

  • po roce se smlouva automaticky prodlužuje na dobu neurčitou

  • lokalita: Praha - Budějovická

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4067974  Datum zveřejnění: 23.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.