Asistent/ka oddělení nákupu

Praha

Popis pozice

Náš klient, který je předním světovým dodavatelem technologií, které zvyšují bezpečnost, efektivitu a konektivitu užitkových vozidel hledá vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka oddělení nákupu.

Možnost pracovat na part-time (pozice je vhodná pro studenty) nebo full-time.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Praha 5

  • Podpora nákupčích při každodenních úkolech (např. vytváření reportů, práce s daty, příprava schůzek aj.)

  • Tvorba objednávek v interním systému

  • Vytváření požadavků v interním systému

  • Příprava prezentací

  • Aktualizace cen v programu SAP

  • Komunikace v rámci týmu a částečně i s dodavateli

  • Jiné administrativní činnosti spojené s náplní práce

Profil kandidáta

  • Minimálně 1 rok zkušeností na obdobné pozici

  • Angličtina na úrovni B2 a vyšší (každodenní komunikace)

  • MS Office na pokročilé úrovni

  • Organizační a komunikační schopnosti

  • Zaměřenost na detail

  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Pracovní poměr do 31.12.2021

  • Další benefity souvisejí s typem pracovního úvazku

V případě Vašeho zájmu prosím zasílejte Váš životopis v anglické verzi. Budeme se těšit na reakce!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 4069942  Datum zveřejnění: 27.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.