Hlavní účetní | jesenicko

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Nově hledáme kandidátku/kandidáta na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ do stabilní a tradiční společnosti. Uvítáme komplexní zkušenosti z účetnictví a daní, velkou výhodou bude zkušenost ze státní sféry. Těšit se můžete na řadu benefitů - např. penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvky na rekreaci, sport, kultutu apod.

  • Vedení finanční účtárny a hlavní pokladny

  • Metodika a vedení týmu (2 účetní)

  • Formální a početní kontrola dokladů

  • Sledování stavů účtů a účetních operací

  • Tvorba dílčích a souhrnných rozborů

  • Kontrola pohledávek a závazků

  • Podílení se na inventarizaci – předseda hlavní inventarizační komise

  • Zastupování finančního manažera v plném rozsahu

Profil kandidáta

  • Vzdělání ekonomického směru

  • Znalost podvojného účetnictví a DPH

  • Znalost přísl. předpisů a práce s PC

  • Komunikační schopnosti, asertivita

  • Ochota učit se

  • Samostatnost

  • Flexibilita, empatie, odolnost proti stresu

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání

  • Smluvní mzdu a kvartání odměny

  • Možnost odborného rozvoje a vzdělávání

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 kč měsíčně

  • Příspěvek na závodní stravování

  • Příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 9.000 Kč

  • Firemní společensko-kulturní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4071956  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.