Zkušební technik - Laboratoř

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte zajímavou zkušenost v chemické laboratoři v automotive závodě? Momentálně hledáme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA, který bude provádět testy s vyrobenými komponenty. Těšte se na řadu benefitů a prima kolektiv!

  • Provádění pravidelných výrobních zkoušek v chemické laboratoři

  • Zpracování výsledků zkoušek

  • Práce s chemickými látkami

  • Komunikace se zadavateli zkoušek ohledně technických detailů provedení zkoušek

Profil kandidáta

  • SOÚ nebo USO vzdělání technického směru (strojní, chemická)

  • Dobrá znalost práce s PC (Win, Office, atd.)

  • Manuální zručnost

  • Komunikační a organizační dovednosti

  • Ochota pracovat na DOBU URČITOU (do ledna 2022)

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4071958  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.