Montáž bagrů, až 38.000 Kč, ubytování a svozy zdarma

Dobříš, Česko

Popis pozice

Pracujte na výrobě bagrů a nakladačů pro světoznámého výrobce v Dobříši!

K práci vám zajistíme hezké ubytování a svozy přímo na směnu ZDARMA.

Přiveďte kamaráda nebo ho doporučte na tuto pozici a získejte odměnu 3 000 Kč!
Nabízíme pracovní uplatnění ve výrobě a skladu!

Vaší náplní práce bude:

  • montáž konstrukcí do bagrů a nakladačů,

  • příprava a kontrola nalakovaných dílů a jejich rozdělení na jednotlivá pracoviště,

  • práce ve třísměnném provozu.

Profil kandidáta

Do našeho týmu poptáváme fyzicky zdatné uchazeče i BEZ předchozí praxe!

Zkušenosti z obdobných pozic nejsou třeba, na pracovní pozici tě důkladně proškolíme. Na oplátku od tebe očekáváme:

  • manuální zručnost,

  • spolehlivost a docházku na směny.

Nabízíme

  • mzdu 30.000-38.000 Kč v závislosti na výkonu a docházce,

  • zajištěné ubytování na čisté a hezké ubytovně ZDARMA,

  • svozy na směny zcela ZDARMA,

  • dotované stravování nebo stravenky,

  • týden dovolené navíc,

  • moderní, čisté a bezpečné prostředí s pitným režimem v celém areálu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4073242  Datum zveřejnění: 3.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.