Plánovač výroby | production planner

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do menšího týmu plánovačů, který podpoří svými aktivitami procesy plánování na oddělení logistiky. Oceníme alespoň částečnou zkušenost s plánováním, částečně komunikativní AJ a velmi dobrou znalost excelu. Pokud máte zájem, řekneme si více informací o pozici. Těšit se můžete na příjmemnou atmosféru na pracovišti, adekvátní mzdu a měsíční bonusy. :-)

  • vytváření a uzavírání výrobních zakázek

  • provádění kontroly dostupnosti materiálu

  • práce s informačním systémem a MS excelem

  • příprava dokumentů k výrobním zakázkám

  • reporting a zpracování dat pro nadřízeného

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti – automotive výhodou

  • komunikativní znalost angličtiny

  • výborná znalost excelu

  • samotatnost

  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba

  • získání zkušeností z mezinárodní výrobní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí

  • přátelský kolektiv

  • možnost dalšího vzdělávání

  • 25 dnů dovolené

  • flexi passy

  • příspěvek na stravné

  • možnost jazykových kurzů

  • kariérní růst

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4073502  Datum zveřejnění: 3.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.