Specialista kamerových systémů

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, moderní výrobní společnost, zabývající se dodáváním komponent pro automotive průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Specialista kamerových systémů. Pokud Vás zajímají moderní technologie a chcete pracovat s těmi nejmodernějšími v oboru a mít možnost dále se rozvíjet, dejte nám o sobě vědět! Velkou výhodou pro Vás bude, pokud máte praxi z obdobné pozice.
  • implementace kamerových systémů a detekčních systémů vizuální kontroly

  • základní programování, nastavování, následný troubleshooting)

  • 12h směny (6-6), nepřetržitý provoz

Profil kandidáta

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického zaměření, ideálně obor elektro

  • vyhláška 50 výhodou, nikoli podmínkou

  • velkou výhodou jsou zkušenosti s kamerovým systémem Omron/Keyence 3D

  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (spolupráce se zahraničními kolegy)

  • znalost práce na pc

  • manuální zručnost, technické myšlení

  • samostatnost a zodpovědný přístup k zadaným úkolům

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení, závislé na Vaší praxi a zkušenostech

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované podnikové stravování

  • online systém benefitů (penzijní spoření, wellness, kulturní akce - dle Vašeho výběru)

  • dobrá dopravní dostupnost MHD

  • práce na plný úvazek na dobu určitou (1-2 roky v závislosti na projektu)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4073677  Datum zveřejnění: 3.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.