Mistr výroby Klášterec nad Ohří

Ústecký kraj

Popis pozice

  • řízení chodu výrobní linky

  • organizace práce a dohled nad plněním úkolů na výrobní lince

  • zodpovědnost za plnění výrobních norem

  • pravidelné reporty výroby

  • kontrola a zajištění dodržování pracovních postupů, předpisů v oblasti BOZP, PO a životního prostředí

  • řádná evidence hotové výroby v systému SAP a odepisování spotřebovaného materiálu

  • zaškolování, motivace a hodnocení podřízených pracovníků, vedení docházky

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • min. 2 roky praxe ve výrobním závodě na podobné pozici

  • zkušenosti s vedením kolektivu, organizací práce, vedením docházky a přípravou podkladů pro mzdy

  • základní znalosti Lean production, aktivní přístup k řešení problémů

  • alespoň základní znalost AJ

Nabízíme

  • roční bonus

  • příspěvek na stravování

  • bonus za přesčasovou práci nad rámec zákonných příplatků

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4074371  Datum zveřejnění: 4.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.