Linux Administrátor

Brno, Česko

Popis pozice

300 serverů, 2 moderní datacentra, služby pro statisíce zákazníků, více než 1000 zaměstnanců v 50 lokalitách v EU. Zní Vám to dobře? Tak pokračujte:)

  • správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti Linux serverů

  • administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury, která má 300 serverů ve dvou moderních datacentrech, provozuje služby pro statisíce zákazníků a více než 1000 zaměstnanců v padesáti lokalitách v rámci EU

  • instalace a podpora vybraných interních aplikací provozovaných na serverech společnosti

  • správa DevOps prostředí pro interní SW vývoj

  • administrace core síťové infrastruktury v datacentrech (AS, BGP, OSPF)

  • administrace sítě a aktivních síťových prvků řešení bezpečnostní politiky

  • další rozvoj infrastruktury (nejedná se o koncovou podporu uživatelů)

Profil kandidáta

  • znalost administrace operačního systému GNU/Linux (Debian, CentOS)

  • znalost skriptování v Bash

Nice to have, ale netrváme na tom:

  • znalost provozu a konfigurace služeb – Apache, Tomcat, MySQL, PostgreSQL, Postfix+Dovecot

  • další znalost protokolu TCP/IPv4/IPv6 a konfigurace sítí

  • znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků

  • zkušenosti s VMware, Vsphere, virtualizací a vSAN technologií

  • znalost HW serverů a diskových polí

Nabízíme

  • příležitost k seberealizaci

  • příležitost být součástí moderního IT týmu

  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu

  • práce s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi

  • příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady

  • pružnou pracovní dobu

  • systém vzdělávání a školení na základě individuálního plánu

  • pracoviště v centru Brna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4074720  Datum zveřejnění: 5.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.