Testování kvality izolačních pěn / příležitost i pro absolventy

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro společnost, která se zabývá výrobou tepelně izolačních pěn a je lídrem ve svém oboru, hledáme posilu do týmu kontroly kvality. Na této pozici bude provádět výstupní kontrolu konečných produktů, a rovněž se bude podílet na testování a certifikaci nových výrobků.

  • výstupní kontrola konečných produktů (aplikace pěny a měření parametrů)

  • testování a certifikaci nových výrobků

  • vyhodnocování výsledků zkoušek

  • příprava vzorků pro testování v externích laboratořích

  • jde převážně o manuální práci, občas fyzicky náročnější

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání (chemické vzdělání výhodou)

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a zručnost

  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)

  • dobrý zdravotní stav (bez omezení pro práci v průmyslu)

  • zkušenost z oddělení kvality výhodou, nikoli podmínkou

  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • práci v mezinárodní firmě s přátelským kolektivem

  • flexibilní pracovní doba

  • jednosměnný provoz

  • týden dovolené navíc

  • možnost závodního stravování za zvýhodněné ceny

  • důkladné zaškolení

  • místo výkonu práce - Pletený Újezd u Kladna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4075371  Datum zveřejnění: 5.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.