Loss Prevention Field & Floating Manager

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z olastni finančních služeb hledáme vhodného zaměstnance na pozici Loss Prevention Field & Floating Manager, který bude mít pod sebou přátelský kolektiv 10 pracovníků.

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis :)

• Vést tým LP Field & Floating (Prevence ztrát v terénu) a přímo řídit tým LP Field Team Leaderů a LP Floating Managera s cílem poskytovat podporu oddělení Sales and Service, jakož i pomáhat tomuto oddělení řídit rizika podvodů a legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu s cílem chránit společnost před finančními ztrátami, žalobami a dalšími škodami.

• Ověřovat účinnost vnitřního kontrolního systému a podílet se na jeho kontinuálním zlepšování, navrhovat opatření ke snížení rizika podvodů a provádět dozor nad jejich implementací do procesů společnosti.

• Každý jednotlivec ponese zodpovědnost za jakákoli provinění, porušení firemní politiky či ztráty, včetně podvodného jednání, jež spáchá nebo se na něm bude podílet.

• Vedoucí pracovníci navíc ponesou zodpovědnost za jakýkoli případ, kdy identifikované provinění nebude náležitě řešeno.

• Chránit data, informace a IT systémy zákazníků, zaměstnanců i společnosti proti zneužití a ztrátám a ohlašovat veškeré ztráty svému nadřízenému a týmu pro prevenci ztrát.

• Kontrolovat jednání svých podřízených, včetně dodržování opatření pro prevenci podvodů.

Profil kandidáta

  • Dokončené vysokoškolské vzdělání (min. bakalářský stupeň) právního, bezpečnostního či ekonomického směru.

  • Předchozí zkušenosti s vedením týmu v kterékoli z klíčových oblastí prevence ztrát v rámci komerčního nebo veřejného sektoru Práce v mezinárodní nebo nadnárodní organizaci.

  • Profesní kvalifikace v kterékoli z hlavních oblastí prevence rizik (bezpečnost a ochrana zdraví při práci/informační bezpečnost/řízení rizik podvodů/interní audity/boj proti praní špinavých peněz.

  • Schopnost řídit výkonnost týmu i jednotlivců a dosahovat tak stanovených cílů.

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce.

  • ŘP sk. B (tato pozice vyžaduje časté vnitrostátní i mezinárodní cestování).

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • stravenky v hodnotě 80 Kč

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days

  • stravenky, čaj a káva na pracovišti

  • Cafeterie zahrnuje i Multisport kartu a penzijní připojištění

  • nástup možný od 1.6.2021 nebo dle domluvy

  • lokalita: Praha - Budějovická

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4075372  Datum zveřejnění: 5.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.