Vedoucí technologů ve výrobním závodě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného VEDOUCÍHO TECHNOLOGIE, který bude vést 12 technologů a zodpovídat za zefektivňování procesů. Toto nově vytvořené pracovní místo je skvělou příležitostí pro všechny, kteří hovoří anglicky a mají zkušenosti z obdobné pozice. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a celou řadu benefitů!

  • zodpovědnost za plánování práce týmu výrobních technologů

  • hodnocení a motivace týmu

  • řízení zavádění nových technologiích do výroby a zodpovídá za hladký průběh implementace

  • koordinace realizace změn u běžících programů a náhradních dílů

  • účast na výběru dodavatelů strojů, zařízení a nástrojů

  • zodpovědnost za zefektivňování procesů ve výrobě

  • návrhy řešení technologických problémů a zodpovědnost za jejich odstranění

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • praxe na vedoucí pozici

  • organizační a plánovací schopnosti

  • znalost MS Office

  • komunikativní AJ - úroveň B2

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4075698  Datum zveřejnění: 6.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.