Sales and product manager - kabely

Praha

Popis pozice

Pokud se bez problémů domluvíte anglicky (ideálně také německy) a máte zájem o rozvoj obchodu v oblasti ohni odolných kabelů, využijte této skvělé možnosti a zašlete nám Váš životopis!

  • Aktivní prodej kabelů ze stávajícího výrobního programu, zejména na zahraničních trzích

  • Aktivní prodej kapacit zkušební laboratoře

  • Spolutvorba strategických plánů, uvádění nových produktů na trh, podpora marketingové strategie

  • Příprava produktových materiálů

  • Realizace produktových školení, organizace vzdělávacích akcí

  • Technická podpora pro klienty

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického, případně ekonomického zaměření

  • Znalost českého či slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího

  • Velmi dobrá znalost AJ podmínkou, NJ velkou výhodou

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Zkušenosti s požární bezpečností staveb či přímo požárně bezpečnostních kabelů

Nabízíme

  • Samostatnou pozici s velkou mírou autonomie

  • Zajímavé čtvrtletní bonusy navíc k fixní mzdě

  • Stravenky, dotované stravování v kantýně

  • Příspěvek na kulturu a sport

  • Zvýhodněnou MultiSport kartu

  • Slevy u obchodních partnerů

  • Možnost Home Office dle domluvy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4076254  Datum zveřejnění: 7.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.