Specialista plánování kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste člověk, který si hravě poradí s nástrahami plánování dodavatelské kvality? Dokáže využívat kvalitativní nástroje a troufnete si zodpovídat za proces uvolňování dodávaných dílů do sériové výroby?

Do nového projektu zaměřeného na vývoj a výrobu sedadlových opěrek, hledáme kolegu či novou kolegyni na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ DODAVATELSKÉ KVALITY. Rádi bychom do týmu přivítali člověka, který má zkušenosti s dodavatelskou kvalitou v oblasti automotive (ideálně s kůží, textilem, výplněmi či dekorativními plasty), a který se bez problémů domluví anglicky.
Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
- spolupráce na výběru dodavatelů nových dílů
  • úzká spolupráce s dodavateli v přípravné fázi projektu, definování požadované kvality, zpracování analýz proveditelnosti, přebírání připravených vzorků
  • implementování vizuálních katalogů
  • uvolňování dílů do výroby, definování rozsahu zkoušek pro proces uvolňování
  • výběr vhodných nástrojů pro řešení problémů a hledání příčin chyb

Profil kandidáta

Váš profil:
  • máte VŠ vzdělání technického či strojírenského směru
  • jste technicky silný člověk
  • dokážete bez problému komunikovat s dodavateli v anglickém jazyce a vést s nimi jednání
  • máte zkušenosti na obdobné pozici v automotive prostředí (zkušenost s produkty jako opěrky, sedáky, polstrování či interiéry jsou velkou výhodou)
  • znáte metody a nástroje kvality (IATF 16949, SPC, APQP, PPAP aj.)

Nabízíme

Nabízíme:
  • atraktivní mzdové ohodnocení
– týden dovolené navíce
– bonusy/prémie
– příspěvek na dopravu
– dotované stravování
– firemní jesle, školku
– příspěvek na penzijní připojištění
– podpora vzdělávání
– a další…

V případě relokace nabízíme podporu v podobě relokačního příspěvku.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4078396  Datum zveřejnění: 11.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.