Finanční kontrolor- senior / profesní růst

Jihomoravský kraj

Popis pozice

  • pravidelný reporting finančních zpráv a analýz

  • kontrola dodržování lokálních legislativních předpisů v oblasti financí

  • příprava dlouhodobého/krátkodobého rozpočtu a jeho prezentace managementu společnosti v Aj

  • tvorba a analýza investic, ziskovosti, efektivity a dalších finančních ukazatelů

  • komunikace s finančními kontrolory

Profil kandidáta

  • VŠ odpovídajícího směru se zaměřením na controlĺing

  • minimálně 2 letá na pozici v controllingu nebo finančním plánování v nadnárodní společnosti , ideálně výrobního charakteru

  • schopnost respektovat termíny a pracovat pod tlakem

  • plynulá angličtina (komunikace v rámci skupiny, vedení schůzek, prezentace výsledků v aj)

  • velmi dobré znalosti MS Office (zejména excel)

  • znalost IFRS výhodou

  • zkušenost s Navision, Hyperion vítána

Nabízíme

  • zázemí prosperující nadnárodní společnosti, podporu dalšího rozvoje

  • možnost karierního postupu na vyšší pozici

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech

  • práci na zajímavých projektech

  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, pravidelná valorizace mzdy, roční finanční bonus)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4078399  Datum zveřejnění: 11.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.