PART-TIME PRO STUDENTA VŠ S POKROČ. AJ (ihned)

Praha, Česko

Popis pozice

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRO EVENT MANAGEMENT S AJ

Pro oddělení event managementu ve známé IT společnosti hledáme zájemce o administrativní pozici spojenou s organizací velkých akcí. Ideálně studenta VŠ s kapacitou 20 h týdně, po domluvě možno i na 6 h denně.
  • správa rezervačního systému

  • administrativní podpora účastníků akce

  • kontrola obsahu uživatelského portálu

  • testování aplikací z pohledu uživatele

  • koordinace organizačních týmů

  • příprava reportů pro manažera oddělení

  • různé administrativní činnosti dle aktuální potřeby

Profil kandidáta

  • ukončené VŠ vzdělání (popř. SŠ s maturitou)

  • aktivní znalost angličtiny slovem i písmem na pokročilé úrovni (min. kvalitní B2)

  • znalost práce na PC, zkušenosti s MS Excelem

  • akceschopnost, zodpovědnost, aktivní přístup

  • komunikační dovednosti

  • odolnost vůči stresu

  • nárazově časovou flexibilitu

Nabízíme

  • možnost získat zkušenosti s prací v moderní IT společnosti

  • aktivní využití angličtiny na každodenní bázi

  • příjemné prostředí s dobrou dopravní dostupností (momentálně ovšem převážně home office)

  • tým skvělých lidí, kterým záleží na tom, aby vše fungovalo, jak má

V případě zájmu zašlete prosím CV v české i anglické verzi.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marta Petržílková
ID: 4078400  Datum zveřejnění: 11.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.