Servírka/číšník v Mohelnici - náborový příspěvek až 30.000,-, možnost ubytování!

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Servírka/číšník obsluhuje restauraci v areálu campu, který se nachází v krásném prostředí lesoparku na okraji města Mohelnice. Práci s ubytováním v tak krásném prostředí si jistě užijete!

  • Obsluha zákazníků v restaurci v campu - vnitřní prostory + venkovní zahrádka

  • Přijímaní objednávek, roznos jídel, nápojů, čepování piva, inkasování plateb od hostů

  • Zaúčtování tržeb, příjem + kontrola a uskladnění zboží

  • Udržování pořádku na pracovišti

  • Provádění inventur

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na obdboné pozici nejméně 2 roky

  • Ochota pracovat na směnnosti - krátký/dlouhý týden, 10:00 - 22:00

  • Umět si zorganizovat práci na place - objednávání, roznos pití a jídel, doplňkový prodej, inkasování

Nabízíme

  • Mzda 150 Kč/hodina + dýška (dýška bývají ve vyšších částkách)

  • Náborový příspěvěk až ve výši 30.000,-

  • Měsíční variabilní ohodnocení

  • Týden dovolené navíc = 5 týdnů

  • Ubytování v areálu campu

  • Příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4079119  Datum zveřejnění: 11.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.